Expert Author Roger Fontaine
Moje odbornost jako léčitele masáží operující v mimořádně fitness centru je setkat se s kupujícími un agentura přepracovat své svaly. to se stává často od denních zvedačů hmotnosti dělat nadměrné množství závaží příliš typicky, aniž by jejich svaly čas pro přiměřené zotavení. někdy se 24-48 hodinové přerušení obvykle doporučuje mezi cvičením na podobné části. obecně se D. O. M. S. (opožděný nástup svalové bolestivost), nezdá primární den jednou za loket tuk však bude zdát následující den.


Takže jednotka kupujících se vrací na mou kliniku a hledá vysvětlení pro jeho bolest a řešení. Bolest je typicky cítit uprostřed zad mezi lopatkami (lopatky), kolem articulatio humeri (deltoidy), nebo po rameni.


První instrukce, kterou nabízím, je snížit frekvenci cvičení a také intenzitu. následný lék je snížit tón dotyčných svalů, prsní svaly, deltové svaly, kosočtverce a pruhované svaly předloktí a kosterní svaly. Rete, že pochází od krku zahrnuje cestu, která se vejde pod laterální a přední svaly krku (scalenes) a pod prsní menší push axily.


Jiné svaly, kterých se tato oblast týká,a které oblasti nejsou považovány za "lichoběžníky" a "lichoběžníkové svaly". Tato oblastní jednotka je zbytečně utažena "ramenními pokrčeními". Toto cvičení má jako svůj záměr případě většího krku' nicméně konec ve vážné bolesti v důsledku pokračující zúžil svaly pohybující nervy do končetin plexus( nervy, které inervují paže, ramene a vyšší krku).


Je běžné, že bolest má vliv na celou paži, ruku a prsty, které následují po nervové dráze.


Mým doporučením pro mé kupce je vyhnout se "ramenním pokrčením ramen", pokud nejsou konkurenceschopní profesionálně. Pak jsem chtěl doporučit, aby se jim, že dostávají pravidelné masáže osekat tón vyšší ramene/krku svaly zastavit bolest, bolest, která často doprovází nadměrné cvičení.
Axact

Axact

Vestibulum bibendum felis sit amet dolor auctor molestie. In dignissim eget nibh id dapibus. Fusce et suscipit orci. Aliquam sit amet urna lorem. Duis eu imperdiet nunc, non imperdiet libero.

Post A Comment: