Expert Author Judy Thompson
Život je tak nejistý. Někdy nás věci ovlivňují, že nad nimi nemáme kontrolu. Existuje však obrovský počet věcí, které můžeme udělat, abychom výrazně zlepšili naše šance na dosažení mnoha našich cílů, včetně cílů v oblasti dobrého zdraví. Jak stárnu, jsem svědkem více a více případů infarktu, rakoviny, a dokonce i zlomených kostí, které by mohly být částečně důsledkem osteoporózy. Srdeční choroby jsou na prvním místě seznamu věcí, které se stávají starším lidem, ale ve skutečnosti začínají v mladším věku.

Aby se zabránilo srdečním onemocněním,je důležité dodržovat zdravý životní styl srdce. Klinika Mayo uvádí velmi dobré tipy, které prospějí všem.

Nekouřit ani nepoužívat tabák.
Cvičení po dobu 30 minut většinou.
Sněz zdravou dietu.
Udržujte zdravou váhu.
Pořádně se vyspi.
Udělejte pravidelné zdravotní prohlídky.
Pokud můžete, dostanete 30 až 60 minut cvičení většinu dní. Více výhod získáte zvýšením trvání, četnosti a intenzity cvičení. Nicméně, i méně cvičení má své výhody, a dělat, co můžete, i když to znamená dělení na 30 minut do tří 10-minutových intervalech.

Co dělá "zdravou" dietu? Tady si myslím, že je velmi snadné selhat, i když si myslíte, že jíte zdravě. Myslíš vůbec na to, jestli jíš nasycené tuky nebo trans-tuky? Měli bychom se vyhnout nebo omezit nasycené tuky. Nasycené tuky se nacházejí v červeném mase, mléčných výrobcích a v kokosovém oleji.

Měli bychom se také vyhnout nebo omezit spotřebu trans-tuků. Transmastné tuky se nacházejí v hluboce smažených fast foodech, pekařských výrobcích, balených občerstveních, margarínu a sušenkách. Označení "částečně hydrogenovaný" znamená trans-tuk!

Měl bys mít nějaké zdravé tuky. Some places healthy fats are found include avocado, nuts, olives, and olive oil.

Ve své zdravé stravě byste měli dostat 5 až 10 porcí ovoce a zeleniny každý den.

Pokud jde o alkohol, ženy by měly omezit konzumaci na jeden drink denně a muži dva drinky denně. Mírně řečeno, alkohol vlastně nabízí ochranný efekt. Více je zdravotní riziko.

Another tip for maintaining good heart health is to chill out! Uvolni se a ulev si od stresu. Můžete meditovat, jógu, setkat se s přáteli, projít se.

Je to dobrý nápad znát rodinnou anamnézu, pokud je to možné.

Něco, co se mi opravdu líbí, jsou snímky záchranných lan. Díky dnešní technologii jsou schopni kontrolovat tolik ukazatelů našeho zdraví. Je to skvělý způsob, jak zjistit, jak se vám daří.

Tak, být moudrý, postarat se o své zdraví, jíst zdravou stravu, cvičení, brát vitaminové a minerální doplňky na pomoc, aby za to, co nechcete dostat do své každodenní stravě, a být vděčný za to, že jste dělat nějaké velké věci, tak, že budete více pravděpodobné, že žít kvalitní život!
Axact

Axact

Vestibulum bibendum felis sit amet dolor auctor molestie. In dignissim eget nibh id dapibus. Fusce et suscipit orci. Aliquam sit amet urna lorem. Duis eu imperdiet nunc, non imperdiet libero.

Post A Comment: