Expert Author John Dugan
Posledních pár desetiletí se hodně mluvilo o omlazení vagíny. O tom se mluví všude od Oprah po brunche po pokerové stoly už roky. Ale co mužská strana rovnice? Proč nikdo nemluví o omlazení penisu? Určitě tam venku jsou muži, kterým by nevadilo trochu opravit jejich spodní části. Přečtěte si, co je to omlazení penisu, kdo je dobrý kandidát, jaké jsou postupy a prostoje a jaké výsledky může člověk očekávat. Spoiler alert: it ' s a lot less sci-Fi than one might think.

Co je omlazení penisu?

Omlazení penisu je léčba pro mužské sexuální dysfunkce způsobené problémy, jako je erektilní dysfunkce (ED) a Peyronieho nemoc. Omlazení penisu by nemělo být zaměňováno s penilní implantáty, protože jsou různé věci, které mohou mít některé podobné výsledky. Omlazení penisu je obvykle non-chirurgický zákrok.

Pro koho je omlazení penisu dobré?

Muži s EDOVOU a Peyronieho chorobou jsou skvělými kandidáty. Je také ideální pro muže, kteří zvětšili prostatu nebo měli rakovinu prostaty. Samozřejmě, muži, kteří by rádi větší citlivost během intimity, silnější erekci, a potenciálně větší délku a obvod penisu chtít podívat do řízení.

Léčba" P-Shot " nebo PRP

Na Platelet Rich Plasma (PRP) Léčby, také známý hovorově jako "P-Shot,," používá vlastní destiček-platelet-rich plasma omladit penisu tím, že stimuluje růst nové tkáně tvorba erekce větší, silnější a častější. Neoperační léčba obvykle trvá pouhých 15-20 minut.

Pacient dostal lokální znecitlivující anestetikum a bylo anekdoticky hlášeno, že v průběhu zákroku není žádná bolest, pouze mírný tlak. Proces začíná odebráním krve z paže pacienta. Tato krev se pak přenese do odstředivky, kde je PRP oddělena od krve. PRP se pak vstříkne do penisu na konkrétních místech s několika jehlami. Presto-change-o, penis je připraven vstát.

Obnovení Omlazení Penisu

Po léčbě se prostě postav, obleč si kalhoty a jeď domů. Žádné nemocniční pobyty nebo lůžkový odpočinek potřeba! Post shot, muži jsou instruováni používat digitální penis pumpa dvakrát denně po dobu deseti minut pokaždé po dobu 30 dnů, aby se dostal plný účinek léčby. Během tohoto období zotavení neexistuje moratorium na sex nebo sebeúctu.

Výhody Omlazení Penisu

Kromě pomoci mužům s penilní dysfunkce, léčba má také několik dalších hlášených přínosů, včetně:

- Zvětšení délky a obvodu penisu

- Kratší období žáruvzdornosti

- Delší, intenzivnější orgasmy

- Zvýšení celkového pocitu

- Prodloužení doby pevnosti

- Zvýšení sexuální sebedůvěry

- Zvýšená výdrž a spokojenost

- Větší úspěch s přípravkem Viagra a jinými aids

Tyto výsledky samozřejmě nezažívají všichni. Někteří muži od zahájení léčby PRP nehlásili žádný rozdíl. Je nesmírně důležité konzultovat lékaře se zkušenostmi a který je vyškolen v certifikaci v tomto konkrétním typu léčby. Dotazy na konzultace a také požádat, aby mluvit minulosti pacienty o jejich zkušenosti. To vám pomůže nějaký muž snaží dostat léčbu, jak provést due diligence a učinit informované rozhodnutí o penisu omlazení.

Jako vždy, je důležité doplnit penisu omlazení výsledky s dobrou každodenní péči, která zahrnuje speciálně vyvinutý penis zdraví creme (zdravotníci doporučujeme Man 1 Man Olej, který byl klinicky prokázáno, bezpečné a mírné pro pokožku). Tyto krémy poskytují základní vitamíny a živiny zvláště dobré pro nejen uzdravení, ale poskytuje silný základ zdraví penisu, které mají být připraveny pro omlazení.
Axact

Axact

Vestibulum bibendum felis sit amet dolor auctor molestie. In dignissim eget nibh id dapibus. Fusce et suscipit orci. Aliquam sit amet urna lorem. Duis eu imperdiet nunc, non imperdiet libero.

Post A Comment: